O mnie

Hipnotyzer

Kto to jest hipnotyzer ?

Ja jestem Hipnotyzerem, A to słowo ma dla mnie specjalne znaczenie. Jestem osobą która pokazuje innym ludziom jak mogą kontrolować swój umysł w sposób o którym wcześniej oni sami nie mieli pojęcia. Jestem osobą która pokazuje jak nasze ciało jest połączane z naszym umysłem. I jak możemy ten umysł wykorzystać na sposoby o których wcześniej nie mieliśmy że to możliwe.

Więc kim jestem? Jestem Przewodnikiem który pokazuje to co nieznane. Jestem tancerzem  który prowadzi partnera w określonym kierunku.

Ale gdy na chwile odłączymy pasje do hipnozy która jest we mnie. To zostanie człowiek którego zainteresowania są dość rozległe.

Ekonomia – Przede wszystkim Austriacka szkoła ekonomii

Spacery – Idealny czas na przemyślenia i regeneracje umysłu 🙂 kopalnia nowych pomysłów

Rower – Czas gdy znowu staje się dzieckiem i pędzę przed siebie tak długo jak mam siłę

Książki – Tutaj następuje przemieszanie pomiędzy czytaniem książek dla przyjemności jak i tytułami związanymi z hipnozą i hipnoterapią, Książki napędzają moją wyobraźnie i pomagają wkładać nowe idee do umysłu

Komiksy – pasja która jest przy mnie od czasu gdy skończyłem 7 lat 🙂

Więc dochodząc do tego momentu mogę się przedstawić i powiedzieć nazywam się Jakub,  Jakub Mikus a ten blog będzie moją wycieczką do świata w którym ja przekazuje swoją wiedzę innym osobą które chcą być lepszymi hipnotyzerami.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

 

>